کلنگ ساخت دبستان 9 کلاسه خیری در رفسنجان به زمین زده شد
دوشنبه 14 بهمن 1398 - 10:39:02
باشگاه خبرنگاران جوان
 
 

به گزارش نسیم شرق  ، سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان صبح امروز در مراسم افتتاحیه در حضور نماینده مردم رفسنجان وانار در مجلس شورای اسلامی و رئیس آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان و خیر نیکوکار، گفت: این مدرسه به نام خیر نیکوکار بانو منیره هدایت نامگذاری شده و شرایط تحصیل 360 دانش آموز ابتدایی در رفسنجان فراهم خواهد شد.

او بیان کرد: این پروژه مشارکتی خیری با 9 کلاس درس، 950 متر مربع زیر بنای آموزشی، 2 هزار و 200 متر مربع محوطه سازی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان در رفسنجان ساخته خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس گفت: با آغاز عملیات ساخت این پروژ مشارکتی خیری امسال 3 پروژه خیری در شهرستان رفسنجان کلید خورده است.

او از پروژه هنرستان امام رضا(ع) شهر رفسنجان به عنوان بزرگترین پروژه خیری استان یاد کرد و بیان کرد: این پروژه با مشارکت موقوفه مرحوم (امین) و خانواده و نماینده این مرحوم ساخته می شود که با 20 کلاس درس در 3 طبقه با 2147 متر زیر بنای آموزشی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان ساخته می شود.

واعظی نژاد افزود: پروژه خیری امام حسن مجتبی (ع) با مشارکت خیر نیکوکار زهرا صالحی در روستای قاسم آباد حاجی رفسنجان ساخته می شود که 6 کلاسه بوده و 495 متر مربع زیربنای آموزشی این پروژه مشارکتی خیری می باشد.


http://nasimesharq.ir/fa/News/5268/کلنگ-ساخت-دبستان-9-کلاسه-خیری-در-رفسنجان-به-زمین-زده-شد
بستن   چاپ